کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: اخبار / نظرات / نیمار ،فالکائو ،ویا  کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران Iranian FC Bayern Munchen Fan Club
کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران
نام کاربری    پسورد        ثبت نام  |  پسورد را فراموش کرده اید؟    
 
نیمار ،فالکائو ،ویا

By Roozbeh


FCBayern.ir - بایرن مونیخ این روزها به مرکز اصلی و قلب خبری فوتبال اروپا مبدل شده است. به گزارش رسانه های ایتالیایی و اسپانیایی بایرن مونیخ به دنبال به خدمت گرفتن جوزپه گواردیولا حالا می خواهد به در خواست مربی جوان خود یکی از ستارگان کنونی فوتبال جهان را هم شکار نماید.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ "اینجا مونیخ است .شهری که سازنده بزرگترین بمب های خبری فوتبال جهان در حال حاضر می باشد" این سخن خبرنگار شبکه sky sport ایتالیا در مونیخ بود که اعلام نمود بایرن مونیخ حالا قصد دارد به درخواست مربی تازه خود از بین نیمار رادامل فالکائو و داوید ویا یک نفر را به عنوان مهاجم اصلی این باشگاه در فصل آینده جذب نماید.

به گزارش skysport ایتالیا و شبکه گلوبو برزیل نیمار که قبلا اعلام کرده بود به خاطر پپ می خواهد به بارسلونا برود اکنون می خواهد با بایرن مونیخ تجربه حضور در کنار مربی ایده آل خود را بدست آورد.فالکائو نیز اعلام کرده است که بدش نمی آید از لیگ اسپانیا جدا شود البته خرید وی کار بسیار مشکلی است اما شاید راحت ترین گزینه و پر احتمال ترین آنها داوید ویاست. مهاجم اسپانیایی که از سوی تیتو به بازی گرفته نمی شود و اعلام نموده فصل آینده بارسلونا را ترک خواهد کرد. حضور پپ، رابطه صمیمی و خوب دو باشگاه بایرن و بارسلونا که هم اکنون نیز بیشتر شده است شانس احتمال این انتقال را بالا برده است.

اما انتقال هر یک از این سه نفر منجر به خداحافظی ماریو گومز خواهد شد .مهاجم آلمانی می داند با حضور هر یک از این ستارگان در مونیخ وی به مهاجم دوم یا حتی سوم بایرن بدل خواهد گردید و جایگاه او نیز در تیم ملی هم به خطر خواهد افتاد.به همین خاطر مدیر برنامه های این بازیکن به رسانه های آلمانی می گوید" ماریو به فکر رفتن از مونیخ نیست اما سه پیشنهاد بسیار خوب از چلسی ،اتلتیکو مادرید و منچستر سیتی دارد."

شاید هم این بازیکن به عنوان بخشی از قرارداد فالکائو به اتلتیکو مادرید، معامله شود. هنوز چیزی مشخص و قطعی نیست اما نکته ای که حتمی می باشد این است که هم اکنون بایرن مونیخ به خاطر پپ به باشگاهی تبدیل شده است که بسیاری از بازیکنان جهان مایل هستند به آنجا بروند و نکته احتمالی دیگر این است که گواردیولا حتما یک مهاجم تمام کننده بزرگ برای بایرن خواهد خرید. این نکته ای بود که گواردیولا در جلسه روز چهارشنبه به آن اشاره نموده بود و ظاهرا مدیران بایرن هم با آن موافقت کردند.

به هرحال باید منتظر شد و دید که آیا بایرن مونیخ دومین بمب خبری خود را هم منفجر خواهد نمود یا خیر.


شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد

Powered by e107.ir Technical Support